חדשות קרדיו-טים | המרכז הישראלי לרפואת הלב - קרדיו-טים

חדשות קרדיו-טים

1.5.2020
צוות הילה מברך את פרופ' רועי בינרט ואת פרופ' איל נוף על קבלת הפרופסורה! פרופ' נוף ובינרט הצטרפו לסגל האקדמי הבכיר בפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל אביב. אנו מאחלים לשניהם הצלחה בתפקידיהם.

 

22.5.2017
צוות קרדיו-טים שמח להודיע על הצטרפותה של ד"ר ענת מילמן לקבוצת הקרדיולוגים בקרדיו-טים. ד"ר מילמן היא קרדיולוגית בכירה, מומחית ברפואת ספורט ומתמחה כיום בנושאי הפרעות קצב. הצטרפותה מהווה אבן יסוד איכותית ביותר בקבוצת קרדיו-טים. בהצלחה! 

 

15.2.2017
ברכות לפרופ' איסי ברבש על היבחרו למזכיר החוג לקרדיולוגיה פולשנית, ולד"ר רועי בינרט על היבחרו (בשנית!) למזכיר החוג לאלקטרופיזיולוגיה באיגוד הקרדיולוגי הישראלי. תפקידים אלו הם מכריעים בהובלת הקו המקצועי וקידום הקרדיולוגים בתחומם. 

 

12.12.2016
צוות קרדיו-טים מברך את פרופ' יוסף שמש על הצטרפותו לקבוצת הקרדיולוגים של מרכז קרדיו-טים. פרופ' שמש הוא מומחה בעל שם עולמי במניעת מחלות לב, שהקים את התוכנית למניעת מחלות לב של קרדיו-טים בשיתוף עם "אסותא" - תוכנית ייחודית בארץ. שיהיה בהצלחה!

 

16.9.2016
פרופ' איל נוף, מומחה לטיפול בהפרעות קצב, ופרופ' איסי ברבש, מומחה לצנתור לב – שניהם רופאים במרכז קרדיו-טים – השתתפו בכנס המדעי "קרדיולוגיה, ניתוחי לב ומה שביניהם", שבו הרצו על טיפולים חדשניים בפרפור פרוזדורים והשתלת מסתמים מלעורית – "טאבי" (TAVI). הכנס התקיים בחסות בית החולים "אסותא" במלון דן בתל אביב, ונכחו בו קרדיולוגים ומנתחי לב מהשורה הראשונה בישראל. ראו תמונות בעמוד הפייסבוק של קרדיו-טים.

 

1.6.2016
צוות קרדיו-טים מברך את ד"ר רועי בינרט, שנבחר לשמש מזכיר החוג לאלקטרופיזיולוגיה באיגוד הקרדיולוגי בישראל. לתפקיד בעל חשיבות רבה, והוא משפיע על אופי הטיפול בהפרעות קצב לסוגיהן במדינת ישראל. אנו מאחלים לד"ר בינרט הצלחה בתפקיד חשוב זה!

לקביעת תור