הקרדיולוגים של קרדיו-טים מהטובים בישראל | המרכז הישראלי לרפואת הלב - קרדיו-טים

הקרדיולוגים של קרדיו-טים מהטובים בישראל

דירוג חברת המחקר דן אנד ברדסטריט קובע כי הקרדיולוגים של המרכז הישראלי לרפואת הלב (קרדיו-טים) הם מהמצטיינים בישראל.

חברת הדירוג העסקי דן אנד ברדסטריט מפרסמת לראשונה את רשימת הרופאים המומחים הטובים בישראל, בשלב ראשון בתחומי הקרדיולוגיה, הכירורגיה ורפואת השיניים. "למרות רמת השירות הרפואי הגבוהה בישראל, יש מחסור במקור מידע אמין, מקצועי ואובייקטיבי, שיהיה זמין לכלל הציבור בבואו לבחור רופא", הסבירה אפרת שגב, סמנכ"לית דאטה ואנליזה בדן אנד ברדסטריט, את המהלך.

רשימת הרופאים המצטיינים של דן אנד ברדסטריט לשנת 2021 בתחום הקרדיולוגיה כוללת לא פחות מחמישה מומחים של המרכז הישראלי לרפואת הלב (קרדיו-טים). מומחי קרדיו-טים שדורגו כמצטיינים הם פרופ' עמית שגב בתחום הצינתורים, פרופ' רועי בינרט ופרופ' איל נוף בתחומי האלקטרופיזיולוגיה, אבלציה, הפרעות קצב וקוצבים, ד"ר לימור אילן בושארי בתחומי האקו-לב, מומי לב ומסתמים, וד"ר אוריאל כ"ץ בתחום אקו לב עובר וילדים.

הופעתם של מומחים אלו ברשימת הקרדיולוגים המצטיינים של דן אנד ברדסטריט מהווה עדות למובילות של קרדיו-טים בתחום הקרדיולוגיה ולכך שהמרכז הרפואי לרפואת הלב מעסיק את רופאי הלב מהטובים בישראל. רופאי קרדיו-טים זכו להופיע ברשימת הקרדיולוגים המצטיינים לא רק הודות למקצועיות שלהם בתחום הרפואה, אלא גם בזכות רמת השירות הגבוהה שהם מעניקים למטופלים שלהם.

הבחירה ברופאים נעשתה בעיקר על פי המלצות עמיתים והיא משקללת את המוניטין, את הוותק ואת ניסיונם של הרופאים. בבניית הרשימה, דן אנד ברדסטריט נעזרה במומחים מתחומי הרפואה כמו מנהלי בתי חולים ומנהלי מחלקות, ופנתה למאות רבות של רופאים. אלה התבקשו למלא שאלונים מעמיקים, וכן התבקשו להמליץ על המומחים המובילים בכל אחת מתת־ההתמחויות בתחומם.

"הדירוג משקף את הרמה בתחומים שבחרנו ואנחנו מאמינים שהוא ישמש כלי החלטה משמעותי עבור כל המטופלים בישראל ויסייע בהעלאת הסטנדרט בענף לאורך זמן", הוסיפה שגב. לדבריה, הרופאים שזכו להכלל ברשימת הרופאים המצטיינים הם כאלו ששילבו מקצועיות יחד עם שירותיות ברמה גבוהה. "זה מה שהופך רופא טוב לרופא מצוין שנכנס לדירוג.... לא די במקצועיות בלבד כדי להעניק טיפול רפואי מצטיין, אלא קיימת משמעות רבה גם לתפיסת הרופא כאנושי, קשוב ואמפתי". "שילוב של נתוני הרופאים - הרקע המקצועי, הוותק והניסיון - יחד עם חוות הדעת של עמיתיהם והיכרותנו המעמיקה עם הענף, הם שאפשרו לנו להרכיב את הרשימה" סיכמה שגב.

לקביעת תור